מעבר לבית מלאכה חדש – פרק שני

(לפרק הקודם לחצו כאן)

אז מה היה לנו?
החלטתי להעביר את הבית מלאכה, הגעתי בסוף למקום הקסום ברחוב הדקלים ו….
נכנסתי פנימה – והתחלתי למדוד את השטח – כאן יעמוד שולחן העבודה שלי, שם הלוח של הקורסים, ופה אני אבנה שולחנות עבודה חדשים על גלגלים שיוכלו לשמש לקורסים. מושלם!

סגרתי עם בעלת הבית פרטים כללים והתחלתי להתכונן –
אז מה זה אומר להעביר בית מלאכה? – לפרק, לארוז להעביר הכל ולבנות הכל מחדש .

וזה בדיוק מה שקרה.
אבל העולם עוזר כשמבקשים עזרה וארגזים מעולים הופיעו בכל מקום, חבר טוב הציע עזרה ליום ההעברה, שכן הציע עגלה נגררת לציוד הגדול (שולחנות ארונות וכד') וביום של ההעברה  – פתאום גיליתי שאין לי איך לגרור את העגלה ואז משום מקום הגיע רכב מסחרי של  מכר אחר שמיד נרתם לעזרה!

אז אחרי שהעברנו את הכל גיליתי כמה בלאגן נוצר – שוב צריך תוכנית – וכאן נכנס חברי הטוב אורי שמומחה בדברים האלה (וגם במלא דברים אחרים -כמו עיצוב מוצר)
ישבנו יחד ותכננו את חלל העבודה, עמדת התיקונים, אזורי האיחסון וכמובן את שולחנות התלמידים.

קפיצה לנגר ולמחסן העצים והכל כבר כאן מוכן לבניה. הנה כמה תמונות מהתהליך:

את כל הדברים הגדולים כבר סיימתי לסדר – אבל זו רק ההתחלה, מאז (כבר עברו חודשיים…איך הזמן טס) בכל יום אני מזיז עוד משהו ומשנה ומדייק כדי שיהיה לי הכי נעים שאפשר. כל פעם קצת, כי הרי אני גם עובד מלמד ומתקן תוך כדי 🙂
מה שאני מבין מכל הסיפור הזה זה שאי אפשר לצפות מהדברים להסתדר מיד ובבת אחת. תמיד יש איזה תהליך מתמשך שמאפשר לנו לאט לאט לדייק את עצמנו ואת הסביבה שלנו. למעשה, במחשבה שלנו אנחנו מחפשים תוצאה אחת רצויה, אבל במציאות לא מגיעים לתוצאה אחת אלא למספר תוצאות. ואם מתמקדים עם כוונה נכונה לרוב התוצאות טובות ומפתיעות!

ככה זה היה לפני חודש – היום זה כבר נראה אחרת…

1 מחשבה על “מעבר לבית מלאכה חדש – פרק שני”

אשמח לתגובתכם כאן: